*}
Honda

Kontakt

Nova Motor

ul. Fordońska 305
85-766 Bydgoszcz 
nova-motor@honda.bydgoszcz.pl

SALON

tel: +48 52 376 28 28 ,

tel.  +48 601 87 28 38

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

 

SERWIS

tel: +48 52 376 28 38 ,

tel. +48 728 39 43 80

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 7:00-18:00
sobota 9:00-14:00
niedziela nieczynne

Długość geograficzna
E 18°6'59"
Szerokość geograficzna
N 53°8'1"
Dział sprzedaży
Wojciech Skorupa

Szef działu sprzedaży
wojciech.skorupa@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 28

Łukasz Łęgowski

Specjalista ds. sprzedaży
lukasz.legowski@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 27, 376 28 28

+48 601 87 28 38

Mateusz von Beusser

Specjalista ds. sprzedaży
mateusz_beusser@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 27, 376 28 28, 601 875 005

Dział serwisu
Maciej Rataj

Kierownik serwisu
maciej.rataj@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 38 , +48 728 39 43 80

Sebastian Ziętak

Kierownik działu likwidacji szkód komunikacyjnych
sebastian.zietak@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 37

Maciej Jakubczak

Doradca serwisowy
maciej.jakubczak@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 38

Sławomir Karczewski

Specjalista ds. części zamiennych
slawomir.karczewski@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 36

Dział ubezpieczeń i kredytów
Mirella Latuszek

Specjalista ds. kredytów i ubezpieczeń
ubezpieczenia@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 26

Księgowość
Iwona Jarecka

Specjalista ds. Finansowych
iwona.jarecka@honda.bydgoszcz.pl
tel. (0-52) 376 28 35